Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  Kuşum Aydın, karısını yıllardır gizledi
  • Facebook da Paylaş
Kuşum Aydın, karısını yıllardır gizledi
  • 08-01-2019
  • 0 yorum
  • 4061 okunma
Kuşum Aydın 2008'de Evlendiği Karısını Yıllarca Gizledi.

Ekranlarda Kuşum Aydın olarak tanınan şarkıcı Aydın Uğurluel'in 2008 yılında evlendiği ve 20'li yaşlarının başındayken İsviçreli sevgilisini hamile bıraktığını biliyor muydunuz?

Aşk hayatıyla gündeme gelmek istemeyen şarkıcı Aydın, ilk evliliğini Tülay Çakır ile 2008'de Almanya'da yaptı. Çiftin evlilikleri 2013 yılında da sona erdi.

BABASININ KANSER OLMASINDAN ETKİLENDİ

Yaptığı şarkılarla bir döneme damgasını vuran ve sabah programlarıyla hayatımızı renklendiren Kuşum Aydın'ın özel hayatıyla ilgili şaşırtan gerçekler ortaya çıkmaya başladı. Babasının o dönem kanser olduğunu ve torun sevmek istediğini söylemesi üzerine çok etkilenen Aydın, Tülay Çakır ile ani evlilik kararı almış. O dönem babası kanser hastası olduğu için düğün dernek olmadan sessizce Tülay Çakır ile nikâh defterine imzayı atmış.

"BENİM AŞK HAYATIMLA KİMSE İLGİLENMEDİ"

Verdiği bir röportajda beş yıllık bir birlikteliğin ardından evlendiğini belirten Kuşum Aydın, ''Neden gizlice evlendin?'' sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

''Benim aşk hayatımla kimse ilgilenmedi. Bazı şeylerimi çok güzel kamufle edebiliyorum. Mesela anneannem Allah rahmet eylesin televizyonda röportajı yapılmış bir kişi olmasına rağmen anneannemin de, babamın da cenazesini saklayabildim basından. Bir takım şeyleri saklıyorum.

Ben gece hayatını çok seven, gezen biri değilim. Hayatımda hiç içki içmedim. Onun için gezdiğim, dağıttığım ortamlar da olmadı. Bunlarla da ilgilenmediler. Zaten her sabah televizyondaydım.''

BİZE TORUN YERİNE KEDİ SEVDİRİYORSUN

Babasının kanser hastası olduğunu ifade eden Aydın, ''Bir gün bana 'Bize torun yerine kedi sevdiriyorsun' dedi. Ben de madem birlikteyiz evlenelim o zaman, babam da mutlu olsun dedim. Ama göremedi'' diyerek yıllar önceki evliliğini anlatmıştı.

"BEN DOĞURACAĞIM DEMİŞTİ"

''Çocuğum yok. Olma ihtimali var ama bilmiyorum'' diyen Aydın, ''Ben 21-22 yaşlarındayken İsviçreli bir kız arkadaşım vardı. Kalabalık bir grupta 'Ben hamile kaldım'' diyerek başından geçen bir olayı anlatmıştı.

''O zaman çekindim anneme babama söylemeye. 'Ben doğuracağım' demişti. Hatta Yasemin Bozkurt bunu çok araştırdı ama bilgi alamadı'' şeklinde konuşmuştu.

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

 

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ