Ana Sayfa  /  SPOR  /  DÜNYA BİLEK GÜREŞ ŞAMPİYONU
  • Facebook da Paylaş
DÜNYA BİLEK GÜREŞ ŞAMPİYONU
  • 26-10-2018
  • 0 yorum
  • 4006 okunma
Milli Sporcu Tuncay Başaran'a Coşkulu Karşılama
Antalya'da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası'nda Sağ Kol Dünya Bilek Güreş Şampiyonu olan milli sporcu Tuncay Başaran, memleketi Bayburt'ta coşkuyla karşılandı. Başaran, at üzerinde şampiyonluk kupasını kaldırıp hemşerilerini selamlayarak tebrikleri kabul etti.
 
 
Türkiye'nin ev sahipliğini yaptığı ve bu yıl 40'ıncı kez Antalya'nın Kumluca ilçesinde düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası'na katılan milli sporcu Tuncay Başaran, rakiplerini bir bir devirerek, 90 kiloda Sağ Kol Dünya Bilek Güreş Şampiyonu oldu. Şampiyon olan Milli sporcu Tuncay Başaran memleketi Bayburt'ta Genç Osman Atlı Spor Kulübü sporcuları ve davul zurna eşliğinde karşılandı.
 
 
Bayburt Belediyesi Başaran Spor Kulübü hem antrenörü, hem de sporcusu olan Tuncay Başaran, coşkuyla karşılandığı memleketinde, Akşemseddin Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi boyunca at üzerinde hemşerilerini selamlayıp tebrikleri kabul etti.
 
 
Saat Kule Meydanı'nda Bayburt Kültür ve Turizm Müdürlüğü mehteran takımının gösterisiyle devam eden etkinlikte, vatandaşlar yağan yağmura aldırış etmeden halay çekip Başaran'ın şampiyonluğunu kutladı.
 
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı
    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ
Yusuf HACIOĞLU
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Erkan AYDINSES

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ