TERS AÇI

OZAN ÖTÜKEN GÜL

Tarih : 19-04-2018 14:55

OLGUNLAŞMIŞ ERKEN SEÇİM

Saat 13.35’te başlayan ve yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanan görüşme Türkiye’nin gündemini belirlemişti. 15.30’da başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir açıklamada bulundu ve bu görüşmede Türkiye’nin bütün sorunlarını konuşmuşlar ve geniş hatlarıyla ele aldıklarını, erken seçimin zorunlu olduğunu belirttiler.

Erken seçim kapıya dayanmıştı ve 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacaktı. Daha uyum yasası dahi çıkmayan seçime 66 gün gibi kısa bir süre kalmıştı biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak günler, aylar öncesinden böyle bir ihtimali düşündüğümüzden hep hazırdık.

Bu hazırlıkları il, ilçe genel kurultayların kısa bir sürede tamamlanmasından anlaşılabilir. Tabii bu kongrelerin ardından daha gelişmiş bir yönetim yapısına sahip olduk.

Parti okulumuzun yoğun çabaları ile sanki yarın seçim olacakmışçasına partililerimizi bilinçlendirmiş, insanlar arası iletişimin nasıl olması gerektiğini bilhassa aktarmıştır.

Destursuz bağa girenler seçimde neler olacağına dikkat etmelidir. Türkiye’nin demokrasi sorunu var bir seçim sorunu yok, vatandaşımızın hukuk sorunu var bir seçim sorunu yok, vatandaşımızın ekonomik sorunları var seçim sorunu yok.

Fakirleşiyoruz, dış politikalardaki tutarsızlıklarımız ortada. Bir dikili ağacı bile olmayan saray çeşnicileri olmayan ağacın meyvesini referandumda verdi olgunlaşması ise erken seçimle oldu. 24 Haziran’da Gençliğe Hitabedeki, Bursa Nutkundaki gençlik var olduğu müddetçe yedek lastikte patlayacak ve yaprak dökümü yaşanacaktır. Bu süreçte bize düşen postalları eskitmektir.

Güneşli yarınlar bizimdir…

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; CAFER DİBEKCİ
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com

www.07indirimkarti.com

 

 

 

Kaynak;OZAN ÖTÜKEN GÜL 

  • Facebook da Paylaş

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV