Ana Sayfa  /  ANTALYA SPOR HABERLERİ   /  Muratpaşa Belediyespor'dan Milli Takım Kampına 10 Oyuncu
  • Facebook da Paylaş
Muratpaşa Belediyespor'dan Milli Takım Kampına 10 Oyuncu
  • 17-08-2019
  • 0 yorum
  • 19158 okunma
Muratpaşa Belediyespor, 13 – 14 yaş grubu için kız milli takım için Ankara’da düzenleyeceği gelişim kampına en fazla sporcu gönderen takım oldu. Muratpaşa’nın 10 hentbolcusu 21 – 24 Ağustos’ta düzenlenecek kampa katılacak.

Türkiye Hentbol Federasyonu, 2005 – 2006 doğumlu kız hentbol milli takımı için Ankara’da düzenlenecek gelişim kampı kadrosunu açıkladı. 2 etap halinde düzenlenecek kamp programına farklı kulüplerde ter döken 95 sporcu davet edilirken kadın hentbolunda Türkiye’de bir ekol oluşturan Paşanın Melekleri, gelişim kampına en fazla sayıda sporcu gönderen kulüp oldu. Muratpaşa’dan 10 oyuncu, 21 – 24 Ağustos’ta Ankara’da düzenlenecek 2’nci etap kampa katılacak. Kamp kadrosunda, Paşanın Meleklerinden Sümeyye Yılmaz, Yağmur Kayar, Türkan Aydın, Tuana Arslan, Tuğba Sungur, Seval Bozova, Sena Akbay, Tuana Yetgindağ, İremsu Uysal, Nursel İlayda Elfidan yer alıyor. Bununla birlikte Muratpaşa Belediyesi antrenörü Seçil Tut ise kampa misafir antrenör olarak davet edildi.

Mini Yorum: Hentbolda yükselen yıldız değerinde olan Muratpaşa Belediyespor yetiştirdiği sporcularla son yıllarda adından sıkça söz ettirmekte ve ettirmeye de devam eiyor. Biz de 07 Haber ve Yeşilçam Medya ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

07 Haber / Genel Yayın Yönetmeni: Akın Gürleyen

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV