Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  Ünlü oyuncu diri diri mezara girdi
  • Facebook da Paylaş
Ünlü oyuncu diri diri mezara girdi
  • 10-01-2019
  • 0 yorum
  • 4041 okunma
Ünlü Oyuncu Wilma Elles, Mr. Jade'nin Klip Çekiminde Mezara Girdi.

Müzisyen ve iş adamı Mr. Jade'nin Niran Ünsal'la düet yaptığı şarkının klibinde oyuncu Wilma Elles, diri diri mezara girdi.

İsmail YK ile hazırladığı 'Welcome to Turkey' şarkısıyla çıkış yapan Mr. Jade, yeni single'ında Niran Ünsal'la düet yaptı. 'Aşk Benim Neyime' adlı şarkının klibinde Alman asıllı Türk Wilma Elles de rol aldı.

DİRİ DİRİ MEZARA GİRDİ

 

Bolu-Abant'ta çekilen klipte Elles, senaryo gereği mezara girerek oyunculuk kariyerinde bir ilki yaşadı. Mr. Jade, yazın haraketli bir parçanın ardından şimdi de slow bir şarkıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

YENİ ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ

İsmail YK'nın Avrupa'da yaşayan iş insanı kuzeni Mr. Jade, iş hayatında imza attığı projelerin ardından en büyük hobisi müziğe yönelmiş ve 'Welcome to Turkey' şarkısıyla müzik dünyasına giriş yapmıştı. Mr. Jade, 2018 yazına damga vuran o şarkının ardından yeni bir single hazırladı. Sanatçı, söz ve müziği kendisine ait 'Aşk Benim Neyime' adlı şarkıyı Niran Ünsal'la birlikte seslendirdi.

 

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ