Ana Sayfa  /  DÜNYA   /  Türkiye Caddesinde bir kadın öldürüldü
  • Facebook da Paylaş
Türkiye Caddesinde bir kadın öldürüldü
  • 09-04-2019
  • 0 yorum
  • 4328 okunma
1 kadının öldüğü, iki gencin bıçaklandığı olaylarla kan banyosuna döndü.

İngiltere'nin başkenti Londra sokakları dün akşam 1 kadının öldüğü, iki gencin bıçaklandığı olaylarla kan banyosuna döndü.

Korku gecesinde ilk silahlı saldırı Leyton'da yaşandı. Hemen bir saat sonra Enfield'da bulunan Türkiye Caddesi'nde bir kadının öldürüldüğü başka bir silahlı saldırı yaşandı.

Polis cinayet şüphesinin yakalandığını ve Kuzey Londra'daki bir polis karakoluna götürüldüğünü söyledi.  İki ayrı bıçaklı saldırıda da 2 genç yaralandı.

17 yaşında bir çocuğun 3 haydut tarafından bıçaklandığı bildirildi. 2019'un ilk 4 ayından Londra'nın kuzeyinde 21 kişi ölürken ülkenin en tehlikeli bölgesi haline geldi. Daha geçen hafta Başbakan Theresa May, “birçok olayları suçların failleri de kurbanlar kadar genç. Hepimiz için çok endişe verici bir durum" demişti.

 

Kaynak: iha

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

 

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ