Ana Sayfa  /  ANTALYA HABERLERİ   /  STOKDER Dernek, Federasyon Ve Vakıf Başkanları Kahvaltıda Buluştu
  • Facebook da Paylaş
STOKDER Dernek, Federasyon Ve Vakıf Başkanları Kahvaltıda Buluştu
  • 14-03-2019
  • 0 yorum
  • 4447 okunma
Birlik ve beraberlik kurarak beraber daha güzel işler başaracağız.

Anadolu Birliği Genel Başkanı, STOKDER Genel Başkanı Bedri YALÇIN ve Van Erciş Derneğinin ve Benzin cafenin Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN onuruna düzenlediği geleneksel kahvaltı etkinliği Konyaaltı sahili benzin cafe de gerçekleşti. Kahvaltıya; Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit UYSAL, Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat DİNÇ, Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih ESEN, CHP Milletvekili Çetin Osman BUDAK,  CHP Belediye Meclis Üyeleri ve Adayları, (UTEF) Uluslararası Tüm Engelliler, Yaşlılar Federasyonu Genel Başkanı Mete KAÇAR, Erzurumlular Dadaşlar Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Oktay ÇİMOĞLU,  Kadının Sesi Platformu İnayet ÖZTÜRK YÜCETAŞ, BASİAD(Başarılı Sanayiciler İş Adamaları  Derneği) Genel Başkanı Köksal SELCİK, 07 Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kenan şeref DEMİRKAN, 81 ilin dernek başkanları ve üyeleri katılım sağladı.

 

 

 

Anadolu Birliği Genel Başkanı ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın yaptığı konuşmada;

Kahvaltının amacı Antalya’da bulunan 81 ilin hemşeri derneklerini, Vakıfları STOKDER çatısı altında toplayarak, Birlik ve beraberlik kurarak beraber daha güzel işler başarmak.  Dostlarla tanışıp kaynaşmak ve Antalya için birlikte daha ne gibi hizmetler yapabiliriz, karşılıklı istişarede bulunmak olduğunu söyledi.

 

 

 

Anadolu Birliği Genel Başkanı ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın;

81 ilde tüm Dernekler ve Vakıfların Başkanlarının bir araya gelerek kurduğu STOKDER’ i güçlendirmek amacıyla Uluslararası boyut kazanması amaçlanmakta olduklarını dile getirdi. Haksızlığın karşısında hiç bir zaman sessiz kalmayacağım. herkesin hakkını savunacağım. bazı kişiler bizi şikayet ediyor. Biz şikayet etmeyeceğiz, Allaha şikayet edeceğiz. allah yarına bırakır yanlarına bırakmaz.

 

Birlik ve beraberlik kurarak beraber daha güzel işler başaracağız.

 

Muratpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Ümit Uysal, yaptığı konuşmada;

Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nde şu an itibariyle 146 sivil toplum kuruluşunun bulunduğunu belirterek, “Her kültürden, her siyasi fikirden, her felsefi inanıştan derneğimiz var hepsi doğruyu söylediği zaman ortaya bir istişare, bir ortak akıl kültürü çıkıyor. Akıllı toplumlar kendilerini böyle yönetirler” diye konuştu.

“Doğru konuşan dernekler şehir kültürüne, şehrin doğru yönetilmesine katkı sağlar. Her kültürden, her siyasi fikirden, her felsefi inanıştan derneğimiz var hepsi doğruyu söylediği zaman ortaya bir istişare, bir ortak akıl kültürü çıkıyor. Akıllı toplumlar kendilerini böyle yönetirler” diye konuştu.

 

Birlik ve beraberlik kahvaltı programı toplu hatıra fotoğrafı çekilerek son verildi.

 

 

 

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ