Ana Sayfa  /  SİYASET  /  Seçimlere Sayılı Günler Kala Yeni Bir Parti Kuruluyor!
  • Facebook da Paylaş
Seçimlere Sayılı Günler Kala Yeni Bir Parti Kuruluyor!
  • 25-02-2019
  • 0 yorum
  • 4448 okunma

İnternet üzerinden "Yenibirparti" adlı internet sitesi yayın yapmaya başladı. Kendisini merkez sağda konumlandıran yeni parti, ismini ve kurucu kadrosunu açıklamadı.

 

Türkiye yerel seçime giderken dikkat çeken bir gelişme yaşandı. "Yenibirparti" adıyla kurulan bir internet sitesi, merkez sağda yeni bir partinin kurulacağını açıkladı. Parti, politika ve vaatlerin gölgesinde kalmaması için kurucu kadrosunu açıklamadı.

Partiler, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim hazırlıklarını sürdürürken kulisleri hareketlendiren bir gelişme yaşandı. "Yenibirparti" adlı internet sitesi, internet üzerinden yayın hayatına başladı.

 

 

 

"STRATEJİK BİR TERCİH"

Parti "Biz kimiz" kategorisinde kendisini, "Kendisini merkez sağda konumlandıran ve dört eğilimi bir araya getirecek olan Partimizin kuruluş çalışmaları devam etmektedir. Kurucu kadromuz ve partimizin ismi, politika ve vaatlerimizin kadromuzun gölgesinde kalmaması için stratejik bir tercih olarak uygun göreceğimiz tarihe kadar açıklanmayacaktır" ifadeleriyle tanıttı.

SLOGANI BELLİ OLDU

İsmini ve kadrosunu açıklamayan yeni parti, "Türkiye'ye uğur getirecek" sloganıyla start verdi.

İşte sitenin kapak görseli;

 
 
 
 
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ