Ana Sayfa  /  EĞİTİM   /  NEŞELİ AYAKLAR ÇOCUK KULÜBÜ VELİLERLE BULUŞTU
  • Facebook da Paylaş
NEŞELİ AYAKLAR ÇOCUK KULÜBÜ VELİLERLE BULUŞTU
  • 10-10-2018
  • 0 yorum
  • 8753 okunma
'' Neşeli Ayaklar Lara Kreş Bakımevi ve Çocuk Kulübü ''

Antalya Muratpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve Eda Burunsuz, Lülüfer Sarıtoprak ve Gümrah Bayer tarafından işletilen Neşeli Ayaklar Lara Kreş Bakımevi ve Çocuk Kulübü,  düzenlediği 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı aile tanışma toplantısında veliler ile bir araya geldi.

 

 

 

Kreş binasında gerçekleşen buluşmaya veliler büyük ilgi gösterirken,  aileler birbirleri ile tanışarak eğitim hakkında sohbet etti.

 

 

Etkinlik Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler adına saygı duruşu, ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı, ardından sınıf ve branş öğretmenleri tanıtıldı. Kurum ortaklarından Eda Burunsuz okul öncesi eğitimin nasıl planlandığından bahsetti, okul-öğretmen-veli iletişimi ve bilgilendirmesinin nasıl olacağını anlattı.

 

 

 

 

Eda Burunsuz yaptığı konuşmada, okul öncesi eğitimin önemine değindi, okul öncesinin amacı çocuktaki var olan potansiyelin dışa vurmasını sağlamak, yeteneklerini görünür kılmak. Uygun şartlarda eğitim alan çocuklar daha hızlı ve başarılı gelişim gösterir. Neşeli Ayaklar Lara Kreş olarak çocuklara, gelecekteki başarılarını, ilk adımlarını bizimle birlikte atmaları için onlara en sağlıklı ortamı sağlıyoruz’ dedi.

 

 

 

 

Verilen eğitimlerin ilgili daldaki uzman eğitmenler aracılığı ile çocuklara aktarıldığını söyleyen Eda Burunsuz, ritm tutma becerilerini geliştirmek için orff eğitimi, tiyatro ve drama çalışmaları, fiziksel gelişimleri içinse bedensel koordinasyon, kidsball, modern dans ve halk oyunları dersi gibi farklı dersler verdiklerini belirtti. Çocuklarda zihinsel gelişim için satranç ve fittbeyin dersini de getirdiklerini kaydeden Burunsuz, eğitim özelliklerinin çocukların keşfedilmemiş gerçek potansiyellerini dışa vurmalarına ve doğru davranış kazandırmaya yönelik olduğunu söyledi.

 

 

 

www.neseliayaklarkres.com

 

 

WhatsApp İhbar Hattı
    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ
Yusuf HACIOĞLU
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Erkan AYDINSES

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ