Ana Sayfa  /  SİYASET  /  Maçoğlu mazbatasını aldı, 68 milyon TL borç skandalı ortaya çıktı!
  • Facebook da Paylaş
Maçoğlu mazbatasını aldı, 68 milyon TL borç skandalı ortaya çıktı!
  • 05-04-2019
  • 0 yorum
  • 4799 okunma
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını aldı.

Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını aldı. Tunceli Belediye Meclisi Üyesi Can Badem, mazbatanın alınmasından sonra Twitter'dan yaptığı açıklamada belediyeyi 68 milyon TL borçla devraldıklarını, belediye kasasında ise sadece 266 bin TL'nin olduğunu duyurdu.

Tunceli'de Türkiye Komünist Partisi listelerinden girdiği seçimleri kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu, salı gününden bu yana devam eden tartışmaların ardından mazbatasını bu sabah aldı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Tunceli Belediye Meclisi Üyesi Can Badem, Twitter hesabından çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

68 MİLYON TL BORÇLA DEVRALDIK

Twitter hesabından ilk önce, "Mazbatayı aldık, hava da güneşli, gök tanrı bizden yana" paylaşımı yapan Badem, daha sonra Tunceli Belediyesiyle ilgili çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu. Badem paylaşımında, "Belediyeyi 68 milyon TL borçla devraldık kasada 266 bin TL var. Ayrıntıları da paylaşacağız." ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ