Ana Sayfa  /  ANTALYA HABERLERİ   /  Kepez Ayanoğlu’na Yeni Yaşam Alanı
  • Facebook da Paylaş
Kepez Ayanoğlu’na Yeni Yaşam Alanı
  • 09-05-2019
  • 0 yorum
  • 4169 okunma
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Varsak Ayanoğlu Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha inşa ediyor.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Varsak Ayanoğlu Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha inşa ediyor.

Kepez, semt parkları ile donatılmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, farklı mahallelerde eş zamanlı süren park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında Ayanoğlu Mahallesi 1843 Sokak’ta park çalışmasını sürdürüyor.

 

Gelişen ilçede yeşil alan ve semt parkları sayısı Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiği 2009 yılından bu güne rekor sayıda artarken, yeni projeler arasında Ayanoğlu Mahallesi’ne hizmet verecek olan 1250 metrekarelik parkın yapım süreci devam ediyor.

İçerisinde çocuk oyun alanları, jimnastik aletleri ve pergoleler, yürüyüş alanları ve yeşil alanların yer aldığı semt parkı, mahalle ve çevresine hizmet verecek. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından inşa edilen semt parkları sayesinde, ilçenin yeşil alan oranı her geçen gün daha da artıyor.

 

 

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

       0505 774 7 447
             MAİL
07habermagazin@gmail.com

    HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

 

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ