Ana Sayfa  /  ANTALYA HABERLERİ   /  Hırsızlık ve Güveni Kötüye Kullanma Suçlarının Faili Şüpheli Şahıs Yakalandı
  • Facebook da Paylaş
Hırsızlık ve Güveni Kötüye Kullanma Suçlarının Faili Şüpheli Şahıs Yakalandı
  • 30-12-2018
  • 0 yorum
  • 14458 okunma
Hırsızlık ve Güveni Kötüye Kullanma Suçlarının Faili Şüpheli Şahıs Yakalandı

12.11.2017 tarihinde taksi şöförlüğü yapan (C.T.) isimli şahıs aracına müşteri olarak aldığı bir şahsın cep telefonunun şarjının bittiğini ve arkadaşıyla görüşmesi gerektiğini söyleyip kendisinden cep telefonunu istediğini, telefonunu verdikten sonra şahsın konuşur gibi yaparak arabadan indiğini ve kaçtığını belirterek şikayetçi olmuş, (C.T)’nin verdiği bilgiler doğrultusunda şüpheli şahsın yakalanması için Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerimiz tarafından çalışmalar başlatılmıştır.

2017 günü müşteki C.T. isimli şahıs telefonunu çalan şahsı Muratpaşa ilçesinde bulunan bir parkta gördüğünü görevlilerimize bildirmesi üzerine ekiplerimiz şüpheli şahsın bulunduğu parka hemen intikal etmiş ve (B.H.)’yi yakalayarak gözaltına almışlardır.

Görevlilerimizce kimlik kontrolleri yapılan şüpheli şahsın (B.H) isimli şahıs olduğu anlaşılmış, (B.H.)’nin ilimizde gerçekleşen 14 farklı hırsızlık ve güveni kötüye kullanma olayının faili olduğu tespit edilmiştir.        

Şüpheli şahıs (B.H.) hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte çıkarılmış olduğu adli makamlarca tutuklanarak cezaevini gönderilmiştir.

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; Cafer DİBEKCİ 
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
ww.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
 
 
Kaynak; Antalya Emniyet Müdürlüğü

 

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ