Ana Sayfa  /  DÜNYA   /  Hava Yolu Şirketinden Skandal Hareket! 'Kıyafetin Açık' Deyip, Uçağa Almadılar
  • Facebook da Paylaş
Hava Yolu Şirketinden Skandal Hareket! 'Kıyafetin Açık' Deyip, Uçağa Almadılar
  • 14-03-2019
  • 0 yorum
  • 4274 okunma
kıyafetinin çok açık olduğu gerekçesiyle uçağa alınmayınca, neye uğradığını şaşırdı.

21 yaşındaki Emily O'Connor isimli genç kadın, İngiltere'den Kanarya Adaları'na uçmak için Thomas Cook Hava Yolları şirketinden bilet aldı. Ancak, uçuş günü havalimanına gelen O'Connor, kıyafetinin çok açık olduğu gerekçesiyle uçağa alınmayınca, neye uğradığını şaşırdı.

1
 
2 Mart tarihinde, İngiltere'den Kanarya Adaları'na uçmak isteyen Emily O'Connor, hayatının şokunu yaşadı.
2
 
Yola çıkacağı gün havalimanına gelen genç kadın, mürettebatın kendisini işaret ettiğini gördü. Mürettebat, Emily O'Connor'a kıyafetinin uçağa binmek için uygunsuz olduğunu söyledi.
3
 
21 yaşındaki Emily, kendisine sorun çıkaran görevlilere, havalimanında bu kıyafetle dolaştığını ve uçağa böyle binmesinde ne gibi bir sıkıntı olduğunu anlamadığını söyledi.
4
 
Gördüğü muamele karşısında öfkelenen genç kadın, uçaktaki yolculara kıyafetinden rahatsız olup olmadığını sordu fakat yolculardan ses çıkmadı.
5
 
Emily, kuzeninin ceketini üzerine geçirince uçağa kabul edildi.
6
 
Yaşadığı skandal karşısında neye uğradığını şaşıran genç kadın, bu olayı Twitter hesabı üzerinden milyonlarca insanla paylaştı.
7
 
Emily, üzücü olayı yaşadığı gün çektiği fotoğrafın altına, ''Birmingham'dan Tenerife'ye giderken, eğer üzerimi örtmezsem beni uçaktan çıkaracaklarını söylediler. 'Rahatsızlığa neden olmak' ve 'uygunsuzluk'la suçlandım. Etrafımda 4 personel vardı. Bunlar bagajımı da beni de uçaktan çıkartacaklardı.'' ifadelerini kullandı.
8
 
Olayın sosyal medyada büyük ses getirmesiyle, CNN televizyonu konuya dair bir araştırma yaptı.
9
 
Thomas Cook Hava yolları, Emily O'Connor isimli yolcusundan özür dileyerek, kıyafet politikalarının diğer hava yolları şirketlerinden farklı olmadığını ve personellerinin birtakım bilgileri yanlış algıladığını açıkladı.
10
 
Sosyal medyada viral olan olay sonrası, genç kadının takipçileri büyük ölçüde arttı.
11
 
Birçok genç, Emily'e destek verdi.
12
 
 
 
 
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ