Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Dolandırıcılar, Ekiplerin Başarılı Operasyonuyla Yakayı Ele Verdi
  • Facebook da Paylaş
Dolandırıcılar, Ekiplerin Başarılı Operasyonuyla Yakayı Ele Verdi
  • 12-04-2019
  • 0 yorum
  • 4302 okunma
15 kişiden 770 bin lira alan dolandırıcılar, ekiplerin başarılı operasyonuyla yakayı ele verdi.

Antalya'da kendilerini yüzbaşı, başkomiser, müsteşar ve dedektif olarak tanıtarak iş vaadinde bulundukları 15 kişiden 770 bin lira alan dolandırıcılar, ekiplerin başarılı operasyonuyla yakayı ele verdi.

Antalya'da kendilerini yüzbaşı, başkomiser, müsteşar ve dedektif gibi tanıtarak iş vaadinde bulundukları 15 kişiden 770 bin lira aldıkları öne sürülen 3 şüpheli yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliğine başvuran kişiler, kamu kurumlarına devlet memuru olarak atanma, SGK'den emekli yapılma ve SGK primlerinin yükseltilmesi vaadiyle kendilerinden para alan kişilerce dolandırıldıkları ihbarında bulundu.

 

 

 

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

Araştırma başlatan polis ekipleri, kendilerini yüzbaşı, başkomiser, müsteşar ve dedektif olarak tanıtarak dolandırıcılık yaptıkları ileri sürülen T.Z, S.Ö. ve M.Ö'yü gözaltına aldı.

KAŞE VE MÜHÜRLER ELE GEÇİRİLDİ

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada sahte iş başvurularına ilişkin çok sayıda belge, farklı kurumlara ait kaşe ve mühürler ele geçirildi. Zanlıların, bu yöntemle 15 kişiden 770 bin lira aldıkları iddia edildi.

Kaynak: AA

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

 

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ