Ana Sayfa  /  ANTALYA HABERLERİ   /  Demiroğlu Ortaklar Çöp Şiş Manavgat’ta törenle hizmete açıldı
  • Facebook da Paylaş
Demiroğlu Ortaklar Çöp Şiş Manavgat’ta törenle hizmete açıldı
  • 14-03-2019
  • 0 yorum
  • 4443 okunma
Çöp şişi usta ellerde unutulmaz bir ziyafete dönüştüren Demiroğlu Meşhur Ortaklar Çöp Şiş Manavgat şubesi, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Çöp şişi usta ellerde unutulmaz bir ziyafete dönüştüren Demiroğlu Meşhur Ortaklar Çöp Şiş Manavgat şubesi, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Manavgat Çevreyolu, Bilgi Hastanesi ve Tespo yanında bulunan Demiroğlu Meşhur Ortaklar Çöp Şiş, Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, CHP Meclis üyesi adaylarının katıldığı törenle hizmete girdi.

 

Demiroğlu Meşhur Ortaklar Çöp Şiş ’in açılış kurdelesini işletmeciler ve bayan meclis üyesi adaylarıyla birlikte kesen Belediye Başkanı Sözen yaptığı kısa konuşmada; “Her geçen gün gelişen ve büyüyen Manavgatımızda bölge halkına hizmet sunacak aynı zamanda bölge ekonomisine katkıda bulunacak işletmelerin açılması mutluluk verici bir olay. Ben böylesine güzel bir işletmeyi Manavgat’a kazandıran işletmeci arkadaşlarımızı kutluyor hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Demiroğlu Meşhur Ortaklar Çöp Şiş’te; çöp şiş,  köfte,  sucuk,  tavuk şiş gibi ızgara çeşitlerinin yanında yaprak kabak tatlısı ve işletmeye özgü Kıbrıs tatlısı gibi lezzetler sunuluyor.

Keyifli sofraların vazgeçilmezi olan çöp şişi en lezzetli hale getiren en iyi mekanlar arasında ilk sırasını almaktadır.

Şişlere özenle dizilen yumuşacık eti, közlenmiş domates, biber ve soğan ile birlikte gelen sıcacık lavaşı ile çöp şiş ağız sulandıran lezzetlerden biri. Sizler için en iyi çöp şiş mekânı olan ortaklar çöp şişe bekleriz.

 

 

 

AdresSide Mah. 1576 Sok. No:7, 07600 Manavgat/Antalya ( özel bilge hastanesi yakını)

        Rezervasyon  İletişim:

  0506 823 63 45  - 0545 870 84 04

 

 

 

 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ