Ana Sayfa  /  SİYASET  /  CHP' de Kriz Büyüyor Başkan Adayı İstifa Edip Ak Part'ye Geçti
  • Facebook da Paylaş
CHP' de Kriz Büyüyor Başkan Adayı İstifa Edip Ak Part'ye Geçti
  • 05-03-2019
  • 0 yorum
  • 4863 okunma
Hakkari Derecik'in CHP'li Belediye Başkan Adayı Suat Yüksel, İstifa Edip AK Parti'ye Geçti.

Hakkari'nin Derecik ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkan adayı Suat Yüksel, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.

Hakkari Derecik'in CHP'li Belediye Başkan Adayı Suat Yüksel, İstifa Edip AK Parti'ye Geçti, System.String[]

Hakkari'nin Derecik ilçesinde CHP belediye başkan adayı Suat Yüksel, partisinden istifa ederek AK Parti'ye geçti.

Hakkari'nin Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Derecik ilçesinde CHP Belediye Başkan adayı Suat Yüksel, partisinden istifa etme kararı aldı.

ROZETİNİ MİLLETVEKİLİ TAKTI

İstifanın ardından AK Parti'ye geçen Suat Yüksel'in rozetini AK Parti Hakkari Milletvekili Husret Dinç taktı. Yüksel, 31 Mart seçimleri için CHP'den belediye başkan adayı olduğunu, ancak istifa kararı aldığını belirterek, "Adaylıktan sonra içinde bulunduğum durumu tekrar gözden geçirerek CHP, HDPİYİ Parti ve diğer partilerin zillet ittifakı içerisinde olduklarının farkına vardım. Bu nedenle CHP Derecik Belediye Başkan adaylığımdan istifa edip, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne katıldım.

Bilindiği üzere hepimiz az çok biliyoruz. Bizler bu vatan, bu topraklar uğruna nice canlar verdik. Nice şehit ve gazilerimiz var. CHP, HDP, İYİ Parti ve diğer partiler zillet içinde olduklarından gönlüm razı olmadı. Yapılan bütün konuşmaları analiz ettim. Şunun kanısına vardım: Ülkemizi, bölgemizi, halkımızı, huzura ve refaha götürebilecek tek parti ve hizmetin en güzel yapılacağı partinin AK Parti olduğu kanaatine vardım" dedi.

 
Kaynak İHA
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ