Ana Sayfa  /  SAĞLIK  /  Bu hapı alan yamyama dönüşüyor
  • Facebook da Paylaş
Bu hapı alan yamyama dönüşüyor
  • 03-01-2019
  • 0 yorum
  • 4050 okunma
Canlı Fare Yemekten, İnsanların Gözlerini Oymaya Kadar Kendini Kaybettiren Yamyam İlacı.

Bu hapı alan yamyama dönüşüyor. 2011'de Amerika'da ortaya çıkan ve 'zombi hapı' adı verilen sentetik uyuşturucu, dünyaya hızla yayılıyor.

FLAKKA NEDİR?

Flakka, Çin'den ithal edilen ve zombi benzeri psikotik ataklara ve yamyamistik saldırılara neden olan, banyo tuzu yapısında sentetik uyuşturucudur. 2012 yılında Amerika'da satışı kesinlikle yasaklandı. Ev tipi banyo tuzlarına benzeyen Flakka; yenebilir, burundan çekilebilir, enjekte edilebilir veya buharlaştırılabilir. Kokaine benzer bir uyuşmaya, aynı zamanda halüsinasyona ve paranoyaya da neden olur.

İNGİLTERE TEHLİKEDE!

İngiltere'de ise kullanımı yavaş yavaş yayılmaya başladı. Uyuşturucu uzmanı Abbas Kanani, Sun Online'a şunları söyledi: "Flakka, 2.30 sterlinlik fiyatı nedeniyle İngiltere'de popülerlik kazanıyor, bu son derece endişe verici. 2018'de, bu tür vakalar 950'yi buldu.

2013 YILINDA YÜZÜ YENEREK PARAMPARÇA EDİLDİ

Bir Big Mac'ten daha ucuza mal olan korkunç Flakka hapı, bugüne kadar birçok insana zarar verdi. Fotoğrafta gördüğünüz evsiz adam, 2013 yılında bu hapı kullanan bir diğer evsiz adam tarafından saldırıya uğradı.

Gözü dönen yamyam, yaşlı adamın kafasını yemeye başladı ve gözlerini oydu.

ABD'li Ronald Poppo, bir gözünü ve burnunu tamamen kaybetti. Geçirdiği ameliyatlardan sonra Poppo'nun konuşabildiğini ve yemek yiyebildiğini söyleyen doktorlar kurbanın saldırıyı hatırladığını söyledi.

Poppo'nun yüzünün bir kısmını yiyen Rudy Eugene'in, 'Flakka'nın etkisinde olduğu anlaşılmıştı. Olay yerine gelen polis "dur" emrine uymayan Eugene'i vurarak öldürdü.

FLAKKA İÇİP SOYUNDU, KENDİNİ YERDEN YERE VURDU!

 
 
 

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ