Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Angeline Jolie sevdasıyla bıçak altına yatmıştı
  • Facebook da Paylaş
Angeline Jolie sevdasıyla bıçak altına yatmıştı
  • 11-01-2019
  • 0 yorum
  • 4092 okunma
Angelina Jolie'ye Benzemeye Çalışırken Görüntüsüyle Korku Salan Kadın.

Angelina Jolie'ye benzeme sevdasıyla defalarca bıçak altına yatıp, görenleri dehşete düşüren 20 yaşındaki Seher Tabar isimli genç kadın, yaptığı açıklamayla yeni bir tartışma yarattı.

KORKU SALAN GÖRÜNTÜSÜNÜN ALTINDA YATAN SIRRI AÇIKLADI
 

 

Angeline Jolie'ye olan hayranlığı yüzünden türlü estetik operasyonlar geçirdiğini iddia edip, zamanla korkunç bir görüntü kazanan 20 yaşındaki genç kadın, yaptığı son açıklamayla yeni bir tartışma konusu yarattı.
''KİM BENİM İÇİN DUA EDECEK?''
Seher Tabar, kendi sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında takipçilerine, boynunu kırdığı için hastanede yattığını ve iyileşmesi için dua istediğini söyledi. ''Kim benim için dua edecek?'' diyen Tabar, hastane paylaşımlarına devam etti.
ANGELİNA JOLİE'YE HAKARET SAYDILAR
Sonraki günlerde duvara tırmanırken çekilmiş bu fotoğrafıyla tepki toplayan Tabar'ın, adeta Anjeline Jolie ile dalga geçtiğini öne sürenler oldu.
GERÇEK GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI
Gelen tepki ve kınamalardan sonra Tabar, korkunç görüntüsünü, mavi lensler, abartılı bir makyaj ve belli başlı photoshop uygulamaları kullanarak elde ettiğini itiraf etti ve gerçek görüntüsünü paylaştı.
ANGELİNA JOLİE'YE OLAN BENZERLİĞİYLE ÇOK KONUŞULMUŞTU
 
 
Görenlerin, 'korkunç' olarak tabir ettiği Tabar, yalnızca yaptığı abartılı makyaj ve protezlerle değil, Angelina Jolie'ye olan benzerliğiyle de dikkatleri üzerine çekmişti.
ÜNLENDİKTEN SONRA BIÇAK ALTINA YATTI
Genç kadın, Instagramda paylaştığı sıra dışı fotoğraflarla fenomene dönüşmüştü. Ayrıca Tabar, ünlendikten sonra gerçekten burnunu yaptırdığını ve dudaklarına dolgu yaptırdığını da ekledi.
Tabar, kendisini düşürdüğü bu hallere bir anlam veremeyen takipçilerine, ''kendimi ifade etme biçimi, bir tür sanat!'' şeklinde yanıt verdi.
 
 
 
 
 

WhatsApp İhbar Hattı

    0505 774 7 447
         MAİL
07habermagazin@gmail.com

HABER MÜDÜRÜ 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

KENAN ŞEREF DEMİRKAN

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ

Tüm hakları saklıdır ® 2014 07 HABER MAGAZİN 07 HABER ANTALYA HABERLERİ haber Antalya son dakika Antalya haberleri Antalya son dakika haber antalya haberi 07 ANTALYA HABER 07 Bİ